شما اینجا هستید

بشتابید!

ارسال شده توسط kaveh_taher در تاریخ چهارشنبه, 08/02/2017 - 11:35
تصویر شاخص: 

سلام و صد درود.
می خواستم امروز در مورد تصمیم جدید دپارتمان براتون بگم.
داستان از این قراره که دپارتمان برای تکمیل کادر فنّی خودش نیاز به استخدام نیروی جدید داره ولی این تمام ماجرا نیست!
از شما چه پنهون، من در طی عمر کاریم با فراز و فرود ها زیادی مواجه بودم و تجربه های تلخ زیادی داشتم که باعث شد یک هدف رو برای خودم طراحی کنم : ایجاد یک بستر کاری مناسب برای برنامه نویس ها. حالا این یعنی چی؟
من به خاطر شرایط خاص خودم مجبور بودم با شرکت ها به صورت پروژه ای کار کنم ولی این واقعاً یک مسیر پر دردسر بود. از طرفی باید مدام دنبال پروژه میگشتم و وقتی هم که بهش میرسیدم هیچ وقت اون برداشت مالی مورد نیاز رو نمیتونستم ازش داشته باشم؛ مثلاً اگر بابت پروژه ای قرار بود x تومن بگیرم ظرف یک ماه، اون یک ماه تبدیل میشد به 3 ماه پر دردسر برای پیگیری پرداخت های خودم. متاسّفانه من این گرفتاری رو حتّی با شرکت های نامی در طهران هم داشتم! به علاوه، وقتی من کاری را برای جایی انجام میدادم و بعد ها از آن گروه جدا می شدم، این امکان وجود نداشت که بتونم به اون کارهای انجام شده به عنوان رزومه استناد کنم چون گروه قبلی زیر بار نمیرفت! به هر حال... ما تلاش کردیم که این مشکل رو حل کنیم، به این صورت که بعد از اتمام هر پروژه، یک معرّفی نامه آنلاین از اون پروژه و افرادی که در ساخت اون شرکت داشتند با ذکر نقششون در همین سایت ایجاد میشه،به علاوه روش پرداخت به نحوی برنامه ریزی شده که برنامه نویس متحمّل ضرر و استرس ها و دغدغه های بی مورد نشه. روش کار تیمی به نحوی پی ریزی شده که موجب synergy بین افراد بشه و افراد مکمّل هم بشن نه رقیب.
خوشحال میشم اگر شما هم برنامه نویسی هستید که می تونید نیازهای مارا بر طرف کنید، بعد از مطالعه جزییات کار با ما تماس بگیرید.
ارادتمند شما،
کاوه طاهر - مسئول دپارتمان.