شما اینجا هستید

اینفوگرافیک و اینفو موشن

اینفو گرافی چیست؟

اینفوگرافیک[۱] (به انگلیسی: Infographic)، اطلاع‌نگاشت[۲] یا گرافیک اطلاع‌رسان[۳] یا داسویر به نمایش داده‌ها با استفاده از چند نمودار و شکل در قالب یک تصویر گفته می‌شود.

اطلاع‌نگاشت‌ها نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند.[۱] شاید بتوان اطلاع‌نگاشت‌ها را قدیمی‌ترین ابزار برقراری ارتباط بشر خواند. استفاده از اطلاع‌نگاشت باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد. اینفوگرافیک یا داسویر بیان دیداری چکیده یک موضوع یا مطلب به شکل عکس، نمودار، اتصالات است و عده ای اینفوگرافیک را نوعی نقشه مفهومی می دانند که از این طریق ارتباط بین مفاهیم به زبان ساده تر و به شکل بصری نمایش داده می شود. اینفوگرافیک نگاره متن به شکل تصویر است.
از ویکی پدیا

دپارتمان انفورماتیک مهندسین برتر ، با توجّه به پتانسیل فنّی خود در زمینه گرافیک و مالتی مدیا و همینطور تیم تخصصی اینفوگرافیک، برای آن دسته از سازمان ها و موسّسات که نیاز به انتشار اینفوگرافی و اینفوموشن برای آموزش مخاطبین و یا معرّفی خود دارند، اقدام به طراحی اینفوگرافی می کند.
اینفو گرافی های طراحی شده در این دپارتمان با رعایت ریز نکات روانشناسی و هنر به کار گیری رنگ ها و مهارت در انتقال مطلب به شکلی تاثیر گذار باعث رضایتمندی هرچه بیش تر مشتریان ما می شود.